Co to jest Escape Room?

Zasada jest prosta – zamykamy Was w pomieszczeniu dając godzinę, żeby się z niego wydostać. Musicie użyć swoich umiejętności detektywistycznych, logicznego myślenia i łączenia faktów, a także kooperacji ze swoimi towarzyszami. Będziecie musieli rozwiązać szereg zróżnicowanych trudnościowo zagadek i łamigłówek, które na końcu doprowadzą Was do wyjścia z pokoju. Zagadek szukajcie wszędzie, ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia. Dzięki systemowi monitoringu będziemy czuwać nad przebiegiem gry, a także gdy zajdzie taka potrzeba będziemy mogli dawać wskazówki. 110% satysfakcji gwarantowane – zapraszamy serdecznie!

Dla kogo?

Rozrywka typu Escape Room skierowana jest zarówno do osób pełnoletnich, jak i do dzieci (od 8 lat). W przypadku dzieci do lat 14 wymagane jest wejście z animatorem/mistrzem gry, który pomoże odnaleźć się Waszym pociechom w otaczającej rzeczywistości. Usługa dostępna już wkrótce. Naszymi klientami mogą być wszyscy!

Ile osób musi liczyć grupa?

Rekomendowaną liczbą osób chcących bawić się w jednym pokoju zagadek jednocześnie jest liczba osób z przedziału 2 – 5. Jeśli jednak chcesz wejść sam to nic nie stoi na przeszkodzie – zgłoś to tylko wcześniej naszej obsłudze.

Jak zarezerwować wejście do ESCR?

Rezerwacje wraz z płatnościami znajdziecie na naszej stronie w zakładce danego pokoju. Oprócz tego, jeżeli na daną godzinę nie ma złożonej wcześniej rezerwacji, możecie kupić bilet wstępu w naszym lokalu mieszczącym się przy ulicy Mostowej 24 w Brodnicy.

Jak długo trwa zabawa?

Na ucieczkę z pokoju macie równą godzinę. Tylko od Was zależy, czy się wydostaniecie. W razie problemów pomocą służy mistrz gry, który zawsze może naprowadzić na rozwiązanie danej zagadki. Jeżeli jednak chcecie wyjść bez jakiejkolwiek pomocy i okaże się, że godzina to niewystarczający czas, możecie skorzystać z dodatkowych 15 minut, aby się wydostać. Cena za wykupienie dodatkowych 15 minut znajduje się w cenniku.

Ile to kosztuje?

Ceny za usługę znajdują się w cenniku. Zależne są od rodzaju pokoju oraz dnia tygodnia. Opłata jest stała, niezależna od liczby uczestników. Oferty specjalne wyceniane są indywidualnie po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.